Neohodnoceno

Socha mnich Shaolin monk s korálky Mala 53cm - patina grey

Krásná dekorace a zároveň pozitivní energie pro Vaši zahradu nebo dům

Socha je vhodná pro interier i exteriér, např. pro orientálně laděné zahrady, pro čajový nebo meditační koutek, zimní zahrady atd.

Tato socha byla vyrobena ručně, což jí zaručuje 100% originalitu

Na dotaz - na cestě z výroby
Kód: 945
3 500 Kč
Kategorie: Mnich - monk

Parametry:

  • Vyrobeno z drceného lávového kamene a cementu
  • výška: 53 cm
  • šířka: 34 cm
  • hloubka: 30 cm
  • Barva: dle foto - povrchová úprava je provedena patinou GREY

 

Informace o zazimování:

Ačkoliv sochy mohou být celoročně venku, doporučujeme je v zimě překrýt plachtou nebo alespoň igelitem. Socha i barvy budou mít delší životnost. Jedná se o odlévanou sochu (tedy porézní), tak je možné že při extrémních povětrnostních podmínkách (kombinací sněhu, velké vlhkosti a mrazu), by mohlo dojít k nějakému poškození. Například, když napadne více sněhu, přes den začne tát a v noci opět zmrzne.
Pokud sochu umístíte někde do mechu nebo mezi popínavé rostliny, tak za nějakou dobu začne vypadat jako kdyby tam ležela již desetiletí. V tomto případě asi nebudete řešit drobné oděrky zvětráním z vlivu počasí a socha dostane status téměř starožitnosti.

Za několik let zkušeností s prodejem v ČR a okolních zemích jsme neměli žádnou reklamaci, je však na Vás zda budete dbát na naše doporučení. V případě jakýchkoliv dotazů nebo jak sochu opět dostat do nové barvy nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme a nabídneme řešení. Našim cílem je Vaše spokojenost, protože Vy jste naší vizitkou :-)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: