Neohodnoceno

Socha mnich Shaolin monk ležící 50x40x30cm - patina grey

Krásná dekorace a zároveň pozitivní energie pro Vaši zahradu nebo dům

Socha je vhodná pro interier i exteriér, např. pro orientálně laděné zahrady, pro čajový nebo meditační koutek, zimní zahrady atd.

Tato socha byla vyrobena ručně, což jí zaručuje 100% originalitu

Na dotaz - na cestě z výroby
Kód: 954
3 600 Kč
Kategorie: Mnich - monk

Parametry:

  • výška: 40 cm
  • délka: 50 cm
  • šířka: 30 cm
  • váha: 40 kg
  • Barva: dle foto - povrchová úprava je provedena patinou GREY

 

Informace o zazimování:

Ačkoliv sochy mohou být celoročně venku, doporučujeme je v zimě překrýt plachtou nebo igelitem. Socha i barvy budou mít delší životnost a nedojte k případnému poškození. Jedná se o odlévanou sochu (tedy porézní), tak je možné že při extrémních povětrnostních podmínkách (kombinací sněhu, velké vlhkosti a mrazu), by mohlo dojít k nějakému poškození. Například, když napadne více sněhu, přes den začne tát a v noci opět zmrzne. Pokud sochu umístíte někde do mechu nebo mezi popínavé rostliny, tak za nějakou dobu začne vypadat jako kdyby tam ležela již desetiletí. V tomto případě asi nebudete řešit drobné oděrky zvětráním z vlivu počasí a socha dostane status téměř starožitnosti.

Za několik let zkušeností s prodejem jsme neměli žádnou závažnou reklamaci, ale určitě doporučujeme dodržovat výše uvedené instrukce. V případě jakýchkoliv dotazů nebo jak sochu opět dostat do nové barvy nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme a nabídneme řešení. Našim cílem je Vaše spokojenost, protože Vy jste naší vizitkou :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: