Neohodnoceno

Socha Hanuman 100cm patina DB

Krásná dekorace a zároveň pozitivní energie pro Vaši zimní zahradu nebo dům

Vhodné pro interiér i exteriér

Tato socha byla vyrobena ručně, což jí zaručuje jasnou originalitu

Na dotaz - na cestě z výroby
Kód: 678
8 800 Kč

Parametry:

  • Materiál: drcený lávový kamen a cement
  • výška: 100cm
  • šířka: 30cm
  • hloubka: 30m
  • Barva: dle foto - tmavě hnědá až do černá (patina vanilkový lusk) DB - dark brown

 

Něco málo o Hanumanovi:

Hanuman je brán za "opičího boha", který znázorňuje vysokou vnitřní sebekontrolu. Jeho archetyp symbolizuje duševní a fyzickou dokonalost, která přemohla svůj nižší pud, zvířecí instinkt, který je uvnitř člověka. Svůj život povýšil na cestu služby, lásky a nezdolatelné vůle. Síla ducha, duše a srdce tak ovládla celé jeho konání, žití i myšlení. Je považován za božstvo, které bylo schopno nejhlubšího a nejčistšího oddání se. Hanumana opěvuje mnoho mytologických příběhů, ale jeho nejstěžejnější roli najdeme především v Rámajáně, ve které Hanuman podstupuje nesčetné útrapy, transformace a sebeobětování ve službě lásky vůči Rámovi a Sítě. Pouze Hanumanovým přičiněním se Rámovi podařilo zachránit Sítu z moci démona Ravany.

 

Informace o zazimování:
Ačkoliv sochy mohou být celoročně venku, doporučujeme je v zimě překrýt plachtou nebo igelitem. Socha i barvy budou mít delší životnost a nedojte k případnému poškození. Jedná se o odlévanou sochu (tedy porézní), tak je možné že při extrémních povětrnostních podmínkách (kombinací sněhu, velké vlhkosti a mrazu), by mohlo dojít k nějakému poškození. Například, když napadne více sněhu, přes den začne tát a v noci opět zmrzne. Pokud sochu umístíte někde do mechu nebo mezi popínavé rostliny, tak za nějakou dobu začne vypadat jako kdyby tam ležela již desetiletí. V tomto případě asi nebudete řešit drobné oděrky zvětráním z vlivu počasí a socha dostane status téměř starožitnosti.

Za několik let zkušeností s prodejem jsme neměli žádnou závažnou reklamaci, ale určitě doporučujeme dodržovat výše uvedené instrukce. V případě jakýchkoliv dotazů nebo jak sochu opět dostat do nové barvy nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme a nabídneme řešení. Našim cílem je Vaše spokojenost, protože Vy jste naší vizitkou :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: