Neohodnoceno

Socha Garuda 30cm patina BY

Krásná dekorace a zároveň pozitivní energie pro vaši zahradu nebo dům

Vhodné pro interiér i exteriér

Tato socha byla vyrobena ručně, což jí zaručuje 100% originalitu

Na dotaz - na cestě z výroby
Kód: 663
1 100 Kč

Parametry:

  • Materiál: drcený lávový kamen, cement
  • výška: cca 30 cm
  • šířka: 20 cm
  • hloubka: 13 cm 
  • Barva: dle foto - povrchová úprava je provedena patinou BY - brown yellow

 

Garuda je v hinduistické mytologii jezdeckým zvířetem boha Višnua. Bývá zobrazován s lidským tělem, orlími křídly, zobákem a pařáty.

 

Informace o zazimování:

Ačkoliv sochy mohou být celoročně venku, doporučujeme je v zimě překrýt plachtou nebo igelitem. Socha i barvy budou mít delší životnost a nedojte k případnému poškození. Jedná se o odlévanou sochu (tedy porézní), tak je možné že při extrémních povětrnostních podmínkách (kombinací sněhu, velké vlhkosti a mrazu), by mohlo dojít k nějakému poškození. Například, když napadne více sněhu, přes den začne tát a v noci opět zmrzne. Pokud sochu umístíte někde do mechu nebo mezi popínavé rostliny, tak za nějakou dobu začne vypadat jako kdyby tam ležela již desetiletí. V tomto případě asi nebudete řešit drobné oděrky zvětráním z vlivu počasí a socha dostane status téměř starožitnosti.

Za několik let zkušeností s prodejem jsme neměli žádnou závažnou reklamaci, ale určitě doporučujeme dodržovat výše uvedené instrukce. V případě jakýchkoliv dotazů nebo jak sochu opět dostat do nové barvy nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme a nabídneme řešení. Našim cílem je Vaše spokojenost, protože Vy jste naší vizitkou :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: