Neohodnoceno

Socha Dewi 128cm patina DB

Krásná dekorace a zároveň pozitivní energie pro vaši zimní zahradu nebo dům

Vhodná pro interiér nebo do zastřešeného exteriéru

Vyrobeno ručně, což zaručuje 100% originalitu

Na dotaz - na cestě z výroby
Kód: 621
8 400 Kč

Parametry:

  • Vyrobeno z drceného lávového kamene a cementu
  • výška: 128 cm
  • délka: 37 cm
  • šířka: 25 cm
  • váha: cca 75 kg                  
  • Barva: dle foto - Tmavě hnědá až černá  patina (Vanilla) DB - dark brown
  • Socha je pro transport zabalena v dřevěném rámu

 

Dewi Sri (Dewi doslovně znamená bohyně) nebo také Dewi Tara nebo Nyai Pohaci Sanghyang Asri je jávská, sundanská a balijská bohyně rýže a plodnosti. Přes její bájesloví původem na ostrově Jáva je po přijetí hinduismu bohyně spojena s hinduistickou bohyní Lakshmi, protože oběma je připsáno bohatství a rodinná prosperita.

Dodáváme i v jiných barvách, pro více info nás neváhejte kontaktovat.

Informace o zazimování:

Ačkoliv sochy mohou být celoročně venku, doporučujeme je v zimě překrýt plachtou nebo igelitem. Socha i barvy budou mít delší životnost a nedojte k případnému poškození. Jedná se o odlévanou sochu (tedy porézní), tak je možné že při extrémních povětrnostních podmínkách (kombinací sněhu, velké vlhkosti a mrazu), by mohlo dojít k nějakému poškození. Například, když napadne více sněhu, přes den začne tát a v noci opět zmrzne. Pokud sochu umístíte někde do mechu nebo mezi popínavé rostliny, tak za nějakou dobu začne vypadat jako kdyby tam ležela již desetiletí. V tomto případě asi nebudete řešit drobné oděrky zvětráním z vlivu počasí a socha dostane status téměř starožitnosti.

Za několik let zkušeností s prodejem jsme neměli žádnou závažnou reklamaci, ale určitě doporučujeme dodržovat výše uvedené instrukce. V případě jakýchkoliv dotazů nebo jak sochu opět dostat do nové barvy nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme a nabídneme řešení. Našim cílem je Vaše spokojenost, protože Vy jste naší vizitkou :-)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: