Neohodnoceno

Fontána Buddha 100 cm DB

Krásná dekorace pro Vaši zahradu nebo dům

Vhodné pro interiér i exteriér

Dodáváme s vodním čerpadlem

Tato fontána byla vyrobena ručně, což jí zaručuje 100% originalitu

Na dotaz - na cestě z výroby
Kód: 984
19 300 Kč
Kategorie: Fontány

Parametry:

  • Vyrobeno z drceného lávového kamene a cementu
  • výška: 100 cm
  • Barva: dle foto - patina DB dark brown
  • Fontána je zabalena v dřevěném rámu

 

Informace o zazimování:

Ačkoliv fontány mohou být celoročně venku, doporučujeme je v zimě překrýt plachtou nebo igelitem. Fontána i barvy budou mít delší životnost a nedojte k případnému poškození. Jedná se o odlévanou kostru fontány a na povrchu vápencový štuk (tedy porézní), tak je možné že při extrémních povětrnostních podmínkách (kombinací sněhu, velké vlhkosti a mrazu), by mohlo dojít k nějakému poškození. Například, když napadne více sněhu, přes den začne tát a v noci opět zmrzne. Určitě je potřeba vypustit vodu a nechat vyschnout při teplotách pod 10° celsia.

Pokud sochu umístíte někde do mechu nebo mezi popínavé rostliny, tak za nějakou dobu začne vypadat jako kdyby tam ležela již desetiletí. V tomto případě asi nebudete řešit drobné oděrky zvětráním z vlivu počasí a socha dostane status téměř starožitnosti.

Za několik let zkušeností s prodejem jsme neměli žádnou závažnou reklamaci, ale určitě doporučujeme dodržovat výše uvedené instrukce. V případě jakýchkoliv dotazů nebo jak sochu opět dostat do nové barvy nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme a nabídneme řešení. Našim cílem je Vaše spokojenost, protože Vy jste naší vizitkou :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: